De magische apotheek

Nieuwprijs € 16,99
Onze prijs€ 9,99
Uitgeverij: Unieboek | Het Spectrum
Uitvoering: Gebonden
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 264
Afmetingen: 150x230x30
Verschijningsdatum: Mei 2019
EAN: 9789000366095
Categorie:
Kinderboeken / Fictie

Omschrijving

Een magisch verhaal voor de fans van Harry Potter en Nevermoor!

Het ruikt vreemd in de oude villa, naar… naar wel duizend dingen tegelijk! Dat is het eerste wat Lucie aan haar nieuwe thuis opvalt. Maar die geuren lijken nergens vandaan te komen en de sleutel die Lucie onder een vloerplank vindt, lijkt in geen enkel slot te passen. Is er soms een verborgen kamer in de villa?
Samen met haar jongere broertje Benno en hun buurjongen Mats gaat Lucie op onderzoek uit. Als ze de geheime kamer in de villa vinden, kunnen de kinderen hun ogen niet geloven: de muren hangen van de vloer tot aan het plafond vol met planken. En op die planken staan duizenden flesjes, waarin de heerlijkste parfums borrelen en glinsteren! Al snel komen ze erachter dat achter het glas niet alleen de heerlijkste geuren schuilen, maar ook talloze gevaren. En één flesje kan zelfs beter voorgoed gesloten blijven…

  • Eerste deel in een spannende serie
  • Om zelf te lezen vanaf 9 jaar, maar ook fantastisch om voor te lezen 
  • Een magische setting, een avontuurlijk verhaal en een stoere heldin!

Lees ook uit deze serie:
De magische apotheek 2 - Het mysterie van de zwarte bloem
De magische apotheek 3 - De strijd om de meteoor
De magische apotheek 4 - Het toernooi van de parfumeurs verschijnt in november