Wreed spel

Uitgeverij: Meulenhoff Boekerij B.V.
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 382
Afmetingen: 145x220x39
Verschijningsdatum: Juni 2021
EAN: 9789022589953
Categorie:
Thrillers
(Tijdelijk) uitverkocht

Omschrijving

  Wreed spel van Angela Marsons; een eneverend verhaal over zoete wraak In het boek Wreed spel van Angela Marsons wordt je meegenomen in de huid van detective Kim Stone. Dit 2 deel in de Kim Stone serie begint bij de moord op een veroordeelde verkrachter die nadat hij zijn gevangenisstraf heeft uitgezeten verminkt en dood wordt aangetroffen. Hij blijkt echter niet de enige die op gruwelijke wijze wordt vermoord maar er volgen er nog meer. Detective Kim Stone vermoed dat er een boosaardig genie aan het werk is om zijn fantasie op de loop te laten. .   Het boek Wreed spel is zenuwslopend en spannend tot de laatste bladzijde Kim Stone duikt dieper in de moordzaken en komt er achter dat de slachtoffers gebruikt worden bij verdorven experimenten waarbij daders van misdrijven gebruikt worden om slachtoffers wraak te laten nemen. Totdat de wrede dader zijn belangstelling richt op Kim zelf.   ‘Deze thriller is goed voor een doorwaakte nacht en heeft een detective naar je hart. Graag meer Kim Stone!’ LibelleVoor de fans van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en Val McDermid ‘Je voelt zijn huid weer tegen de jouwe, maar deze keer is het op jouw voorwaarden. Je ziet bloed vloeien en je weet dat hij geen macht meer over je heeft. Je neemt de controle terug, je lot weer in eigen handen, je licht! Het mes stoot met gemak in zijn buik en doorkruist vlees, spieren en pulserende organen. ‘Geef het me, smeerlap. Geef hem me nou gewoon maar terug.’' Niet lang nadat hij zijn gevangenisstraf heeft uitgezeten, wordt een veroordeelde verkrachter vermoord en verminkt aangetroffen. Het blijft niet bij één lijk. Als er meer slachtoffers worden gevonden die op dezelfde gruwelijke wijze zijn omgebracht, vermoedt detective Kim Stone dat er een kwaadaardig genie bezig is. Het lijkt een pervers experiment waarbij slachtoffers van misdrijven worden aangemoedigd om de rollen om te draaien. Kim zal diep moeten graven om de waarheid boven tafel te krijgen, met het risico dat de genadeloze dader zijn aandacht verlegt naar Kim zelf.   In de pers ‘Een ontroerend, bloedstollend en meeslepend verhaal. Stille schreeuw is een must voor iedere thrillerliefhebber.’ NBD Biblion.‘Stille schreeuw introduceert detective Kim Stone met een ijzingwekkende eerste zaak.’ Hebban.nl'Net als bij Bryndza en Arlidge verlang je direct naar het volgende deel. Ik voeg Marsons zeker toe aan mijn favorietenlijst!’ Thrillersandmore.com‘Eindelijk kunnen we hier ook genieten van Angela Marsons.’ De Telegraaf, VROUW Glossy