Breuklijn

Nieuwprijs € 18,99
Onze prijs€ 2,99
Uitgeverij: A.W. Bruna Uitgevers
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Ramsj
Aantal Pagina's: 311
Afmetingen: 154x236x32
Verschijningsdatum: Januari 2012
EAN: 9789022997420
Categorie:
Thrillers / Thrillers
Let op: Laatste exemplaar

Omschrijving

Alex Treven heeft alles opgegeven voor zijn grote ambitie: een partnerschap in het advocatenkantoor waarvoor hij werkt. Maar dan wordt de uitvinder van het revolutionaire softwareprogramma waaraan hij meewerkt vermoord en sterft de man die bezig is met de afhandeling van de patentaanvraag. Alex zelf weet ternauwernood aan een aanslag te ontsnappen. De enige persoon die hem kan helpen, is de laatste die hij om hulp wil vragen: zijn broer Ben, van wie hij vervreemd is na het overlijden van hun moeder. Maar het bloed kruipt waar het niet gaan kan, dus wanneer Ben – een elite-undercoversoldaat – zijn broers hulpvraag ontvangt, stapt hij op het vliegtuig naar San Francisco. Pas dan wordt hem duidelijk dat er nog een betrokkene is: de Iraans- Amerikaanse advocate Sarah Hosseini. Terwijl Ben en Alex door hun samenwerking gedwongen worden hun eigen verleden onder de loep te nemen, zetten ze samen met Sarah alles op alles om te achterhalen wie hen tot zwijgen wil brengen. Een ijzersterke, emotioneel geladen actiethriller over broederschap, trouw en verraad voor de liefhebbers van Steve Berry en Christopher Reich.