Dolk van Sparta

Nieuwprijs € 19,99
Onze prijs€ 4,99
Uitgeverij: Karakter Uitgevers BV
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 360
Afmetingen: 155x236x37
Verschijningsdatum: Januari 2017
EAN: 9789045211893
Categorie:
Thrillers / Thrillers

Omschrijving

Voor de lezers van Douglas Jackson en Robert Fabbri

'Guild beschrijft meesterlijk de intriges aan het hof en de koortsachtige strijd op het slagveld, maar de echte indrukwekkende verdienste van het boek is zijn tijdloosheid en veelzijdigheid.' - Publishers Weekly (over The Assyrian)