Hoofd in de wolken

Uitgeverij: HarperCollins
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 265
Afmetingen: 140x210x32
Verschijningsdatum: Juni 2018
EAN: 9789402701777
(Tijdelijk) uitverkocht

Omschrijving

Een betoverend en romantisch verhaal dat zich afspeelt op het zonovergoten Puffin Island. Voor de fans van Lucinda Riley en Sante Montefiore. Puffin Island: betoverend, zonovergoten... en vol uitdagingen! Deel 2 Haar leven lang droomt archeologe Brittany Forrest al van avontuur. Op haar achttiende dacht ze dat gevonden te hebben met bad boy Zachary Flynn, maar na slechts tien onstuimige, hartstochtelijke dagen ging hun bliksemhuwelijk in rook op, waarna ze besloot hem uit haar hoofd te zetten. Piloot Zach weet dat hij Brittany destijds teleurgesteld heeft. Nu hij is teruggekeerd naar Puffin Island en haar weer ziet, kan hij er echter niet omheen: zijn gevoelens zijn nog net zo sterk als vroeger. Ook al heeft hij zich nooit goed genoeg voor haar gevoeld, toch kan hij onmogelijk uit haar buurt blijven... Terwijl lange, hete zomerdagen overgaan in zwoele nachten onder de sterrenhemel, ontdekken Brittany en Zach dat het vuur tussen hen nog lang niet gedoofd is. Komen hun dromen van een lang en gelukkig leven samen deze tweede keer wél uit?