De theewinkel vol geluk

Uitgeverij: Meulenhoff Boekerij B.V.
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Aantal Pagina's: 272
Afmetingen: 140x215x25
Verschijningsdatum: Januari 2023
EAN: 9789022598580
Categorie:
Romans / Literaire roman
(Tijdelijk) uitverkocht

Omschrijving

Sfeervolle feelgood voor de lezers van Jill Mansell en Jenny Colgan

Laurie is de trotse eigenaar van een gezellige theewinkel waar smaken van over de hele wereld worden verkocht; van Chinese ginseng tot Indiase darjeeling. Van heinde en verre komen mensen naar haar winkel om zich te laten verrassen door de heerlijke theesoorten. Maar zo succesvol als Lauries zaak is, zo onsuccesvol is ze in de liefde. Gelukkig laten haar vier beste vriendinnen dat niet zomaar op zich zitten!

Pers en boekverkopers

‘Lekker leesvoer.’ De Telegraaf, VROUW Glossy

‘Een fijn geschreven roman die direct al enthousiast maakt voor de vervolgdelen. Sterk aanbevolen en perfect voor op het strand of met een kop thee op de bank.’ Naomi Brouwer, Readshop Warnsveld

‘Een ontspannen, vlot geschreven boek. De nieuwsgierigheid naar de andere personages is gewekt.’ Petra Funcken, boekhandel Funcken, Landgraaf