De thuiskomst

Nieuwprijs € 17,99
Onze prijs€ 7,99
Uitgeverij: De Fontein Romans & Spanning
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Ramsj
Aantal Pagina's: 432
Afmetingen: 140x214x38
Verschijningsdatum: Augustus 2016
EAN: 9789026139925
Categorie:
Romans / Literaire roman
Let op: Nog 2 exemplaren op voorraad

Omschrijving

Erica James schreef met ‘De thuiskomst’ een roman voor de fans van Santa Montefiore en Jill Mansell.

De nieuwe bewoners van Cholmford Hall Mews zoeken allemaal een frisse start. Jessica heeft haar leven op Corfu vaarwel gezegd na een mislukte relatie; Amanda en Tony proberen het beste van hun huwelijk te maken; Kate is gaan samenwonen met haar pasgescheiden vriend Alec, en Josh wil zijn broer en ouders bewijzen dat hij ondanks zijn veranderde omstandigheden nog steeds – letterlijk en figuurlijk – op eigen benen kan staan. Allemaal hopen ze op een nieuwe toekomst, en allemaal komen ze erachter dat het verleden niet zo makkelijk te ontwijken is…