Familie op de vlucht

Nieuwprijs €19,99
Onze prijs6,99
Uitgeverij: De Fontein Romans & Spanning
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Ramsj
Aantal Pagina's: 368
Afmetingen: 141x215x34
Verschijningsdatum: Maart 2019
EAN: 9789026148071
Categorie:
Romans / Literaire roman

Omschrijving

'Familie op de vlucht' is opnieuw een hartverscheurend verhaal van Diney Costeloe, de bestsellerauteur van 'De verloren kinderen' en 'Het meisje zonder naam'. Duitsland, 1937. Naarmate de nazi's het land verder in hun greep krijgen, wordt Joden het leven steeds moeilijker gemaakt. Er komen wetten die hen verbieden op bepaalde plekken te komen, niet-Joden in dienst te nemen, en bepaalde beroepen uit te oefenen. Ruth en Kurt moeten toekijken hoe hun vier kinderen, Laura, Inge en de tweeling Peter en Hans, getreiterd en vernederd worden. Als Kurt wordt opgepakt en hun winkel in brand wordt gestoken, ziet Ruth geen andere mogelijkheid dan met de kinderen aan de hand te vluchten. Maar waar kunnen ze heen, waar zijn ze nog veilig? Wat volgt is een wanhopige zwerftocht door een land waarin helden en verraders er precies hetzelfde uitzien... 'Spannend en invoelend. Emotionele rollercoaster die je bij de keel grijpt.' Hebban.nl 'Spannend, met actie op iedere bladzijde. Een ode aan de mens in opstand tegen grof onrecht.' NBD Biblion Een hartverscheurende en meeslepende roman voor fans van Lucinda Riley, Santa Montefiore en Sarah Lark.