Hocus pocus

Nieuwprijs € 15,99
Onze prijs€ 9,99
Uitgeverij: de Fontein Jeugd
Uitvoering: Gebonden
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 253
Afmetingen: 150x223x27
Verschijningsdatum: September 2020
EAN: 9789026152146
Categorie:
Kinderboeken / Fictie

Omschrijving

Hocus pocus is het derde hilarische deel in de graphicnovelserie Slimme Rik van Mark Parisi. Vol grappen voor lezers vanaf 8 jaar, voor fans van Bram Botermans en Niek de Groot.

Rik moet Simon zijn excuses aanbieden, maar Simon is verschrikkelijk. Het is overduidelijk: iedereen vindt Simon werkelijk betoverend, dus Simon is een boze tovenaar die mensen BETOVERT. Hoog tijd dat Rik in actie komt: deze kwaadaardige magiër moet worden ontmaskerd.