Eerlijk zeggen

Nieuwprijs € 16,99
Onze prijs€ 6,99
Uitgeverij: Meulenhoff Boekerij B.V.
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 208
Afmetingen: 140x210x30
Verschijningsdatum: November 2020
EAN: 9789029094313

Omschrijving

Geestig, persoonlijk en herkenbaar: Eva Hoeke schrijft kleine verhalen over grote gebeurtenissen, en andersomVoor de lezers van Sylvia Witteman, Paulien Cornelisse en Marcel van RoosmalenEva Hoekes observaties zijn herkenbaar, geestig en raken de lezer vol in het gezicht, of liever nog: in het hart. Verhalen over koffiedrinken met de schilders, vallen met de fiets, mensen die zich overal mee bemoeien en mensen die daar juist te beschroomd voor zijn, over de verhuizing van stad naar dorp, hoop en heimwee, oude en nieuwe vrienden en natuurlijk over De Dochters en De Man, in wie men schrijver en televisiepersoonlijkheid Marcel van Roosmalen zou kunnen herkennen.Het zijn kleine verhalen over grote gebeurtenissen, en andersom. Bij elkaar vormt Eerlijk zeggen een kroniek van het moderne Nederland.Over Eva Hoeke:‘Niemand schrijft mooier over het dagelijks leven. Koop, geef, lees Eva Hoeke.’ - Roxane van Iperen, auteur van \'t Hooge Nest‘Eva Hoeke snapt de wereld, de mens & het leven - lezen!’ - Pieter Waterdrinker, auteur van o.a. De rat van Amsterdam