Alles voor jou

Nieuwprijs € 20,99
Onze prijs€ 13,99
Uitgeverij: Boekerij
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 384
Afmetingen: 140x215x31
Verschijningsdatum: Januari 2024
EAN: 9789059901537
Categorie:
Romans / Romantische romans
Let op: Nog 3 exemplaren op voorraad

Omschrijving

Deel 1 van de Onvoorwaardelijk-serie van Wendy Brokers, een nieuw realgood vierluik voor de lezers van Gillian King en Colleen Hoover

‘Een kleine waarschuwing voordat je gaat lezen: Bibi en Lars gaan onder je huid zitten. Wendy heeft dit boek met zo veel liefde en aandacht voor detail geschreven, daar kan ik alleen maar een diepe buiging voor maken.’ Esther Stui

Bibi heeft één onvoorwaardelijke liefde in haar leven: haar zoontje Kai van bijna zes. Met zijn verwekker heeft ze geen contact meer, maar als tienermoeder kon ze gelukkig rekenen op de steun van haar familie. Mannen hebben Bibi alleen maar teleurgesteld. Ze heeft nu haar handen vol aan het opvoeden van Kai en het runnen van de lunchroom Knus, samen met haar beste vriendin. Toch knaagt het dat er niemand is met wie ze lief en leed kan delen.

Lars is op zijn dertigste opnieuw single na een lange relatie. Zijn werk als ambulanceverpleegkundige is al net zo passé. Hij is niet op zoek naar een nieuwe liefde, daarvoor zal hij eerst zichzelf moeten terugvinden. Als hij komt lunchen bij Knus loopt hij Bibi, letterlijk, tegen het lijf. Waarom maakt deze jonge moeder zo veel in hem los? Kan Bibi het antwoord zijn op de issues die hij met zich meedraagt? En is hem die kans op liefde gegund?