De plotters

Nieuwprijs € 21,99
Onze prijs€ 6,99
Uitgeverij: A.W. Bruna Uitgevers
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Ramsj
Aantal Pagina's: 381
Afmetingen: 140x215x32
Verschijningsdatum: Februari 2020
EAN: 9789400511637

Omschrijving

De plotters is een geraffineerde, messcherpe en hoogst originele literaire thriller voor liefhebbers van Quentin Tarantino en Haruki Murakami, geschreven door Zuid-Korea’s rijzende literaire ster.