Alles wat je dragen kan

Nieuwprijs € 23,99
Onze prijs€ 9,99
Uitgeverij: HarperCollins
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 350
Afmetingen: 150x225x30
Verschijningsdatum: Mei 2023
EAN: 9789402712025
Categorie:
Romans / Literaire roman
Let op: Nog 3 exemplaren op voorraad

Omschrijving

Een wondermooie roman voor lezers van Pierre Jarawan, Christy Lefteri en Marjan Kamali.

Olivia Murray droomt er aan het eind van de jaren zeventig van om fotojournalist te worden, maar komt niet verder dan secretaresse bij een lokale krant. Als haar Koerdische vriend Delan haar uitnodigt voor een familiebruiloft in Noord-Irak, grijpt ze de kans én haar camera. De situatie ter plaatse blijkt echter onheilspellender dan het koppel had verwacht. Delans familie gaat gebukt onder een constante oorlogsdreiging tussen de Irakezen en de Koerden in het gebied. En dan legt Olivia ook nog iets vast op camera wat alles op het spel zet: de familiebanden, de veiligheid van het dorp… en haar grote liefde.

Alles wat je dragen kan is een wonderschone roman over liefde, familie, loyaliteit en trouw in het verscheurde Koerdistan.

'Hartverscheurend en toch hoopvol. Ik was tot de laatste bladzijde gegrepen door dit verhaal.’ Jill Santopolo, auteur van Het licht dat we verloren

‘Een onvergetelijk verhaal over oorlog en familie, verantwoordelijkheid en liefde, de onbetaalbare waarde van verbinding onder de vreselijkste omstandigheden.’ Kirkus Reviews

‘Urgent, romantisch en spannend van begin tot eind. Dit is waarom we boeken lezen.’ Steven Rowley, auteur van Lily en de octopus