De zussen van het wijndomein

Nieuwprijs € 21,99
Onze prijs€ 13,99
Uitgeverij: HarperCollins
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 318
Afmetingen: 142x215x28
Verschijningsdatum: Oktober 2023
EAN: 9789402713541
Categorie:
Romans / Literaire roman

Omschrijving

Drie moedige vrouwen en hun wijnmakerij, voor fans van Corinna Bomann en Maria Nikolai.

Wiesbaden, 1945. Door de oorlog is de wijnfabriek van de familie Herzberg zwaar beschadigd. Dochter Henni staat er alleen voor. Haar man wordt vermist in Rusland en van haar twee zussen heeft ze ook al tijden niets meer gehoord. Tot zus Liesbeth plotseling op de stoep staat, en ook haar jongste zus Bille, hoogzwanger en van streek, onverwacht terugkeert. Van de hechte band die ze ooit hadden, blijkt niet veel over. Toch vat Henni nieuwe moed. Ze heeft er alles voor over het familiebedrijf te redden, voor haarzelf én haar zussen. Maar dan gebeurt er iets waardoor alles waarvoor ze zo hard heeft gewerkt op het spel komt te staan…

De zussen van het wijndomein is het eerste boek in een nieuwe meeslepende serie die het verhaal vertelt van drie moedige jonge vrouwen die na de oorlog de toekomst van het familiebedrijf in eigen hand nemen.

Lezers over De zussen van het wijndomein:

‘De verschillende perspectieven en de voortdurend verrassende gebeurtenissen houden de spanning hoog.’

'Linda Winterberg verweeft heden en verleden op heel prettige wijze in een aangrijpend verhaal.'

‘De schrijfstijl is heerlijk vloeiend, beeldend en levendig.’