De logé

Nieuwprijs € 19,99
Onze prijs€ 11,99
Uitgeverij: HarperCollins
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 335
Afmetingen: 140x215x29
Verschijningsdatum: Januari 2023
EAN: 9789402711332

Omschrijving

Bloedstollende locked room-thriller, voor lezers van Ruth Ware en Lucy Foley.

Wylie Lark vindt het in eerste instantie helemaal niet erg dat ze ingesneeuwd raakt. Ze heeft zich namelijk teruggetrokken in een authentieke, afgelegen boerderij om haar nieuwe boek te schrijven. En een gezellig haardvuur en volledige stilte zijn precies wat ze daarvoor nodig heeft.
 
Toch bekruipt haar af en toe iets van angst, want in hetzelfde huis zijn decennia eerder twee mensen in koelen bloede vermoord en is een meisje spoorloos verdwenen. Dan ontdekt ze een jongetje buiten in de sneeuw. Waar komt hij vandaan? Wylie neemt het kind in huis en gaat op zoek naar antwoorden. Maar al snel wordt duidelijk dat ze niet alleen zijn…

‘Spannend en aangrijpend. Door de meeslepende verhaallijnen kan de lezer zelf puzzelen hoe alles op zijn plek moet vallen.’ The New York Times

‘Intrigerend, strak en angstaanjagend. De spanning die Gudenkauf creëert en opbouwt, is meesterlijk en absoluut verslavend.’ Kirkus Reviews

‘Wisselt op een duivels slimme manier tussen drie afzonderlijke verhaallijnen. Een vernieuwend mysterie en een ideale thriller om een lange, winterse nacht door te komen. Zorg ervoor dat je de lichten aanlaat.’ Apple Books

‘Het boek is niet alleen meeslepend en volkomen geloofwaardig, het zit barstensvol emotie en is ongezien spannend. ‘ Hebban *****

‘Drie ingenieuze verhaallijnen vormen een spannende puzzel. Ideaal voor op een koude winteravond.’ Libelle België

De logé is een ijzersterke thriller die nog lang blijft nazinderen en de lezer nog lang in zijn greep houdt.’ Vrouwenthrillers.nl