De stille kamer

Nieuwprijs € 23,99
Onze prijs€ 14,99
Uitgeverij: HarperCollins
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 400
Afmetingen: 150x225x34
Verschijningsdatum: Februari 2023
EAN: 9789402711455

Omschrijving

Serial killer-thriller voor de lezers van Angela Marsons, Daniel Cole en Robert Bryndza.

In een kerk onderzoekt inspecteur Anjelica Hensley samen met haar team de moord op een geliefde pastor. Bij toeval ontdekt zein een donkere kamer een tweede slachtoffer. De aan een bed vastgebonden man is op sterven na dood, en zijn lichaam vertoont tekenen van een zware marteling.
 
Terwijl de media Anjelica vanwege haar reputatie in een eerdere zaak nauwlettend in de gaten houden, moet ze deze ingewikkelde zaak zien op te lossen. Als er weer een vastgebonden lichaam wordt gevonden, is het haar duidelijk dat er een meedogenloze seriemoordenaar actief is. Om te voorkomen dat de lijst met slachtoffers steeds langer wordt, zullen zij en haar team werkelijk alles op alles moeten zetten om deze ingewikkelde zaak op te lossen…

Over De Puzzelman:

‘Als je het boek dichtslaat, is er nog maar één gedachte: wanneer verschijnt het volgende boek?’ De Telegraaf ****

‘Ongelooflijk sterk, dit smeekt om een vervolg.’ Algemeen Dagblad

‘Het einde is ronduit explosief.’ VN Detective en Thrillergids