Familie op de vlucht

Nieuwprijs € 13,99
Onze prijs€ 7,99
Uitgeverij: Dwarsligger
Uitvoering: Dwarsligger
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 581
Afmetingen: 84x120x17
Verschijningsdatum: Juli 2021
EAN: 9789049808594
Categorie:
Romans / Literaire roman

Omschrijving

Dwarsligger 720 is Familie op de vlucht, een hartverscheurend verhaal van bestseller-auteur Diney Costeloe, bekend van De verloren kinderen en Het meisje zonder naam. Voor de fans van Lucinda Riley, Santa Montefiore en Sarah Lark. Duitsland, 1937. Naarmate de nazi’s het land verder in hun greep krijgen, wordt Joden het leven steeds moeilijker gemaakt. Er komen wetten die hun verbieden op bepaalde plekken te komen, niet-Joden in dienst te nemen, en bepaalde beroepen uit te oefenen. Ruth en Kurt moeten toekijken hoe hun kinderen getreiterd en vernederd worden. Als Kurt wordt opgepakt en hun winkel in brand wordt gestoken, ziet Ruth geen andere mogelijkheid dan met de kinderen aan de hand te vluchten. Maar waar kunnen ze heen, waar zijn ze nog veilig? Wat volgt is een wanhopige zwerftocht door een land waarin helden en verraders er precies hetzelfde uitzien…‘Spannend en invoelend. Emotionele rollercoaster die je bij de keel grijpt.’ – Hebban ‘Spannend, met actie op iedere bladzijde. Een ode aan de mens in opstand tegen grof onrecht.’ – NBD Biblion